İçeriğe geç
Anasayfa » Bodrum Mersin Evden Eve Nakliyat

Bodrum Mersin Evden Eve Nakliyat

Bodrum Mersin evden eve nakliyat şirketi sigortalı Bodrum’dan Mersin’e ev taşıma nakliye ve Mersinden Bodrum’a ev taşıma hizmeti sunar. Taşımacılık hizmetlerimiz kasko sigorta sözleşmeli olup garantili nakliye hizmeti ile eşyalarınız güvence altına alınarak taşınır. Profesyonellerin tercihi Tuzcuoğlu Evden Eve Nakliyat şirketimiz güven taşır. Mersin asansörlü taşımacılık şirketimiz Mersin’de şehir içi ve şehirler arası nakliye sektöründe hizmet vermektedir.

Bodrum Mersin Evden Eve Nakliyat
Bodrum Mersin Evden Eve Nakliyat

Bodrum Mersin Evden Eve Nakliyat Şirketi

Bodrum Mersin evden eve nakliyat şirketi olarak uzun yıllardır ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma başta olmak üzere vatandaşlarımıza Şehirler Arası Nakliye hizmeti sunuyoruz. Bodrum Mersin arası taşınmak isteyenler için güvenli ve konforlu bir taşımacılık serüveni vaat ediyoruz. Stressiz sorunsuz taşınmak sizin de hakkınız. Mal canın yoncasıdır diye boşuna dememiş büyüklerimiz, büyük zorluklarla emeklerle edindiğiniz eşyalarınızı evinizi özenle taşıyoruz. Herhangi bir zarar olmaması için her türlü tedbiri alıyoruz. Bodrum Mersin nakliyat firmaları arasında kasko sigorta garantili taşıma hizmeti sunan tek nakliyat şirketi olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Mersin Bodrum Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Mersin Bodrum evden eve nakliyat hizmeti ihtiyacınızı aynı gün karşılıyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızı yerinde görerek taşımaya öncesi plan ve program oluşturmak için ön inceleme yapıyoruz. Ön inceleme sonrası eşyaların en güvenli ve profesyonel şekilde taşınması için hazırlıklarımızı başlatıyoruz. Eşyaları nakliye için hazır hale getirmek maksatlı eşya paketleme ve ambalajlama, kolileme, Sigortalı nakliye poliçesi hazırlama, Asansörlü nakliyat aracını hazır tutma gibi bir dizi ek tedbirler alıyoruz. Böylece taşıma işleminin en güvenli ve sorunsuz şekilde gerçekleşmesini hedefliyoruz. Hali hazırda devam etmekte olan şehirlerarası taşıma hizmetimiz ile Bodrum Mersin arası nakliye seferleri düzenliyoruz.

Bodrum Mersin Nakliyat Firması

Mersin ve Bodrum şehirleri arası karayolu ile uzun bir mesafeye sahip olduğu için bu şehirlerden taşınmak zorunda kalan insanlar Bodrum evden eve nakliyat firmalarından destek alırlar. Çünkü yaşam alanlarında sürekli kullanılan eşyaların da insanlarla beraber gittikleri yeni şehirlere sağlıklı bir şekilde götürülmesi gerekir. Taşınan her bir eşyanın farklı kategorilere ayrılarak paketlenmesi ve aracın uygun kısımlarına yerleştirilmesi gerekir. Mersin’den Bodrum’a evden eve nakliyat firması seçiminde oldukça dikkatli davranmak gerekir. Çünkü taşınacak eşyaların zarar görmeden uygun ambalajlar içerisinde paketlenmesi işlerin seyri açısından önemlidir. Nakliyat firmaları sunduğu profesyonel hizmetler doğrultusunda ev sahipleri hiçbir taşınma eşyasına karışmadan çalışan uzman ekip tüm eşyaları pratik bir şekilde taşır.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma
Kurumsal Kimlik

Mersin’den Bodrum’a Ev Taşıma Firması

Mersin’den Bodrum’a ev taşıma sırasında ev eşyaları anlaşılacak firma tarafından kısa süre içerisinde paketlenir. Eşya sahiplerinin 3, 4 saate yapacakları bu işi firmalar 30 dakika gibi bir süre içerisinde gerçekleştirirler. Profesyonel hizmet anlayışı ile hareket eden firmalar öncelikle daha az alan kaplaması açısından tüm mobilyaların de montaj işlemlerini gerçekleştirirler. Ardından bu mobilyalar herhangi bir darbe almaması için özel olarak getirilen paketler içerisine yerleştirilir. Aynı şekilde mutfakta bulunan tüm araç gereçler tek tek paketlenir. Koltuk buzdolabı ve diğer tüm makineler ise kalın battaniye gibi kumaşlarla sarılırlar. Mersin’den Bodrum’a evden eve nakliyat yapılırken eşyalar aynen bu şekilde taşınır. İki şehir arası mesafe uzun olacağından dolayı en iyi paketleme malzemeleri kullanılır.

Bodrum’dan Mersin’e Ev Taşıma Servisi

Ev taşırken gidilecek mesafenin uzun olması eşyalara zarar vermez. Fakat yanlış firma seçimi eşyalara zarar verir. Bu nedenle kaliteli Firma seçimi arayışına girmek gerekir. Böyle firmalar eşyaları özenli ve dikkatli bir şekilde paketleyerek araç içerisine yerleştirirler. Kullandıkları güvenli taşıma yöntemleri eşyalara herhangi bir zarar vermez. Olası bir kaza durumunda eşyaların zarar görmesi halinde tüm masraflar firma tarafından karşılanır. Başarılı firmaların öncelikli amacı müşteri memnuniyeti olduğu için tüm taşıma aşamaları müşterilerin ihtiyaçları ve beğenileri doğrultusunda yapılır. Bodrum’dan Mersin’e evden eve nakliyat kaliteli firmalar tarafından taşınırsa zor olmaktan çıkar, pratik ve güvenilir hale dönüşür.


Bodrum Mersin Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bodrum Mersin evden eve nakliyat fiyatları farklılık göstere biliyor. Mersin evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen eşyalardır. 1+1 ev eşyası ve 3+1 ev eşyası taşıma fiyatları farklılık göstere biliyor. Eşyaların kapladığı alana bağlı olarak eşyaları taşıyabilecek büyüklükte nakliye aracını belirliyor. İş yüküne bağlı olarak çalışan nakliye ekibi personel sayısı da etkilenmektedir. Dolayısıyla eşyalarınızın hacmi kapladığı alan ve tam olarak gidilecek mesafeye bağlı olarak net bir fiyat ala bilirsiniz. Bunun için öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızı yerinde gösterip net bir fiyat teklifi alınız. Tuzcuoğlu Nakliye şirketimiz Whatsapp hattı ile online ekspertiz hizmeti sunar.

FİYAT HESAPLANakliyat FiyatlarıAsansör KurulumuEk Hizmetler
1+1 Ev Taşıma2.000 – 2.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
2+1 Ev Taşıma2.500 – 3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
3+1 Ev Taşıma3.000 – 3.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
Ofis Taşıma3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
Fiyat Tablosu

Bodrum Mersin Nakliyat Fiyatları

Bodrum Mersin nakliyat fiyatları şehiriçi evden eve nakliyat fiyatları na göre farklı olarak Bodrum şehirler arası nakliyat fiyatları baz alınarak belirlenir. Tabi bunu belirleyen unsur gidilecek kilometre mesafedir. Eşyalarının durumuna göre daha da indirimli ücretlerle taşınmanız mümkün. Bunun için bizden fiyat teklifi alınız.


Bodrum Mersin Arası Ev Taşıma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mersin şehirler arası ev taşıma ücreti neye göre belirlenir?

Mersine şehirlerarası ev taşıma fiyatları gidilecek mesafeye bağlı ve taşıması yapılacak eşyaların hacmine, miktarına, ağırlığına göre belirlenir. Burada temel unsur taşıması yapılacak ev oda sayısı, eşya durumu ve gidilecek mesafedir.

Bodrum Mersin evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Bodrum Mersin evden eve nakliye ücretleri şu şekildedir;
Bütün eşyalar özenle ambalajlanır, paketlenerek sigortalı garantili şekilde taşıması yapılır. Mobilya ustası vs dahil uzman nakliye ekibi ile 1+1 ev taşıma fiyatları daire katları 1den 1 hesap edilirse Mersin’den Bodrum Anadolu yakasına 2.300 TL’dir. Avrupa yakası 2750 TL’dir.
2+1 ev taşıma fiyatları aynı şartlara göre Anadolu yakası 3000 Avrupa yakası 3500 TL’dir.
3+1 ev taşıma fiyatları Bodrum Mersin Nakliyat fiyatı Anadolu yakası 3500 Avrupa yakası 4000 TL’dir.

Bodrum Mersin nakliyat hizmeti sigortalı mıdır?

Evet, bütün taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi Mersin Bodrum arası taşınma hizmetlerimizde de nakliye hizmeti sigortalı şekilde gerçekleştirilir. Kasko sigorta poliçesi kapsamında taşıması yapılacak eşyalarınız 200.000 tl ye kadar teminat altına alınır.

Mersin Bodrum arası nakliye ekibi personeli sigortalı mıdır?

Kesinlikle evet, bütün çalışan arkadaşlarımız sürekli çalışan maaşlı personellerimizden meydana gelir. SGK kayıtlı sigortalı şekilde çalışan nakliye şirketimiz ve ekibimiz iş güvenliği tedbirleri dahil her türlü tedbiri alır.

Bodrum Mersin arası taşıma mesafesi ne kadardır?

Mersin Bodrum arası mesafe yaklaşık olarak 940 Kilometre dir. Yolculuk yaklaşık olarak 9 sa. 51 dk. sürmektedir. Yol durumu ve şoför dinlenme sürelerine bağlı olarak sürede değişkenlik olabilir. Nakliye süreci sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara